+38(095) 45 48 688

Як розлюбити

Відпускати кохану людини завжди нелегко.  Біль розставання може тривати від декількох тижнів до декількох років, в деяких випадках.  У той час, як більшості душевних ран просто потрібен час для зцілення, від вас теж будуть потрібні деякі зусилля, щоб зменшити кількість часу, який ви проводите, сумуючи за відносинами. 

  Припиніть спілкування з цією людиною, хоча б на деякий час.  Деяким парам пощастило залишитися друзями після розриву.  Якщо ви все ще закохані в свого партнера, то це означає, що ви ще абсолютно не готові до дружби з ним, точно не зараз.  Вам може здаватися, що не бачитися і не спілкуватися з цією людиною неможливо, але набагато болючіше для вас буде прикидатися, що ви дружите, якщо насправді ви хочете відновити відносини.

  • Намагайтесь перемогти в собі бажання повернути цю людину, продовжуючи спілкуватися і проводити час разом. Якщо ваш колишній партнер більше не любить вас, то ніщо з того, що ви скажете або зробите, змусить його знову полюбити вас.  Найкраще, що ви можете зробити для себе, це викинути його з голови і з поля зору.

 

 Не ігноруйте свої почуття.  Це прекрасно, що ви вирішили рухатися далі і викреслити свого колишнього партнера з життя, але найгірше, що ви можете для себе зробити, особливо на ранніх стадіях розриву, це ігнорувати почуття, які переживаєте.  Цілком нормально і допустимо відчувати себе злим, наляканим, спантеличеним, пораненим, ревнивим або невпевненим в собі, після того, як ви розлучилися з чоловіком, якого любите.  Замість того щоб намагатися придушити в собі ці емоції, зрозумійте, що почуття пригніченості є природною складовою у вашому житті.  Усвідомлення своїх емоцій допоможе вам розібратися в них більш чітко і швидко, ніж якби ви приховували їх від самого себе.

  • Якщо ви відчуваєте, що вам необхідно поплакати, тоді плачте. Якщо вам хочеться кричати, то кричіть.  Робіть все необхідне для того, щоб виплеснути емоції назовні, навіть якщо відчуваєте, що занадто драматизуєте або повидите себе занадто емоційно.  Якщо ви будете тримати свої почуття під замком, то в майбутньому вони почнуть переслідувати вас.

 

 Намагайтесь не зациклюватися на його або її позитивних якостях.Когли ми любимо людину, то намагаємося ідеалізувати його, і концентрувати свою увагу лише на позитивних якостях.  Коли ми згадуємо про нього, то пам'ятаэмо лише гарне, і відчуваємо лише позитивні емоції.  Немає нічого поганого в тому, щоб згадувати про вашого колишнього партнера з ніжністю, але якщо ви хочете розлюбити його або її, то вам треба докопатися до глибин своєї пам'яті, і постаратися згадати аспекти його або її особистості, і відносин, які турбували вас.

  • Очевидно, що ви порвали відносини з якоїсь причини. Це означає, що вам не вистачало чогось у відносинах.  Навіть якщо ви не можете знайти жодної негативної якості в цій людині, то простого факту того, що ви розійшлися, має бути достатньо.  Не має значення, наскільки чудовою є ця людина, адже той факт, що він не хоче бути з вами, значить, що ви не підходите один одному.

 

 Перестаньте шукати відповіді. Багато людей витрачають час на те, щоб зрозуміти, що пішло не так в їхніх стосунках.  Дуже часто вони звинувачують себе за те, що відштовхнули свого партнера, що призводить до виникнення почуття неповноцінності і відкидання.  Однак, іноді, відповіді на те, чому ви розлучилися, так і не знаходиться, так як ви просто не підійшли один одному.

 Не займайтеся сексом з вашим колишнім партнером.  Ніч пристрасного сексу з колишнім коханим тільки ускладнить процес вашого розставання.  Чиніть опір своїм бажанням (яким би сильним вони не були) спати разом, враховуючи той факт, що як би добре вам не було, згодом ви будете почувати набагато гірше

 Робіть маленькі, позитивні зміни у своєму житті.  Спроби забути когось можуть суперечити здоровому глузду, адже чим більше ви намагаєтеся не думати про нього, тим складніше викинути його з голови.  Покращуючи обставини свого життя, хоча б трохи, ви можете чудесним чином зцілити душевні рани після розриву, і відволіктися від людини, який розбив вам серце.